KRIJO SHPALLJE

Compare Listings

Ancak, söz konusu yasanın başka bir açısı var.

Ancak, söz konusu yasanın başka bir açısı var.

Kampanyalarının sona ermesinin ardından, liderlik değişikliği, bölünmüş kaptanlık, MS Dhoni’nin emekli olması ve takım yönetimindeki değişiklikle ilgili sonsuz spekülasyonlar oldu.

Tüm bunların ortasında, Hindistan Kriket Kontrol Kurulu (BCCI), destek personeli için yeni başvuruları davet etmeye hazır. Bu arada, baş antrenör Ravi Shastri’nin de sözleşmesi sona erdiğinde göreve yeniden başvurması gerekecek. Ancak takım, Shankar Basu ve Patrick Farhart’ın ayrılmasının ardından yeni bir antrenör ve fizyoterapiye sahip olacak. Kurul, Shastri ve diğer destek personeli üyelerinin sözleşmelerini 45 gün uzatarak, önümüzdeki Batı Hint Adaları turunu kapsadı, ancak her birinin görev süreleri sona erdiğinde yeniden başvurması gerekecek.

Bir BCCI yetkilisi PTI’ye, “İş ilanları web sitemizde bir veya iki gün içinde açılacak. Destek personelinin yanı sıra, ekip yöneticisi görevi için yeni başvurular da davet edilecek.”

Shastri, İngiltere ve Galler’deki Şampiyonlar Kupasının ardından 2017’nin ortalarında baş antrenör rolünü üstlenmişti. Onun rehberliğinde Hindistan, Sri Lanka, Yeni Zelanda, Avustralya ve Batı Hint Adaları karşısında ev serisi galibiyetlerinde oldukça iyi bir performans sergilerken, Yeni Zelanda’da (ODI’lerde), Güney Afrika’da (sınırlı sayıda) ve Avustralya’da (Sınırda) ‘deplasman’ başarısını başardı -Gavaskar Trophy 2018-19). Bununla birlikte, daha büyük resim, Hindistan’ın Shastri altında oynadıkları tek ICC etkinliğinde kupasız kalmasıdır.

BCCI, Virat Kohli, Rohit Sharma arasındaki söylentilerden kaygı duyuyordu; Bölünmüş kaptanlığı düşünebilir: Rapor

MS Dhoni, kendi başına emekli olmazsa Team India’da otomatik bir seçim olmayabilir:

Rohit Sharma, İngiltere’nin Dünya Kupası finalinde Yeni Zelanda’yı zonklayan galibiyetinin ardından sınır hesaplama kuralına çıkış kapısını gösteriyor

Hindistan’ın önümüzdeki ayın başlarında Batı Hint Adaları’nı gezmesi planlanıyor. Ev serisi başlamadan önce ay sonunda üç T20I, üç ODI ve iki Test oynayacaklar ve ilk ziyaretçi taraf Güney Afrika olacak.

Hindistan’ın 2019 Dünya Kupası kampanyasındaki koşusu hakkında konuşan Virat Kohli liderliğindeki Hindistan, kampanyasına şık bir şekilde başladı. Güney Afrika, Pakistan’daki zorlu rakiplerin üstüne kolayca çıktılar, şampiyonları Avustralya, Bangladeş, Afganistan (bir çatışmanın mırıltılı bir şekilde), Sri Lanka ve Batı Hint Adaları’nı savundular. Round-robin aşamasındaki tek yenilgileri, nihai kazanan İngiltere’ye karşı geldi, ancak yarı final mağlubiyetleri, takımın 4 numaralı noktayı düzeltememesi, ‘parçalama ve değiştirme’ politikası ve kötü kararla ilgili birçok soruyu gündeme getirdi. gösteri parçası etkinliğinde yapmak.

Hindistan’ın Batı Hint Adaları turunda bazı büyük isimlerin dinlenmesi bekleniyor. Kohli (10 ülkeden oluşan Dünya Kupası’nda beş yarım asırdır vuran), Jasprit Bumrah ve Mohammad Shami’nin dinlenmesi beklenirken, MS Dhoni’nin uluslararası geleceği bir sır olarak kalmaya devam ediyor.

İngiltere’den Ben Stokes, Londra, Sundaynbsp Lord’s kriket sahasında İngiltere ile Yeni Zelanda arasında oynanan Kriket Dünya Kupası final maçında devrilenlerden 6 puan almak için daldı | nbspPhoto Kredisi: nbspAP Ev sahibi, Trent Boult’un gergin finalinde Ben Stokes’a fazladan bir tur mu verdi? ICC kural kitabının 19.8 numaralı yasasına göre, İngiltere’nin ikinci koşusu sayılmamalıydı Ancak, söz konusu yasanın başka bir açısı var.

Şimdiye kadarki en büyük Dünya Kupası finallerinden biriydi, tartışmasız ODI’lerdeki en büyük maçtı! İngiltere ve Yeni Zelanda, Pazar akşamı ikonik Lord’s Cricket Ground’da 102’den fazla nefes kesici, canlandırıcı ve tırnak ısıran aksiyon üretti. Sonunda, tuhaf bir sınır sayısı kuralı, yakalanması zor Dünya Kupası kupasını İngiltere’ye verdi. Ama ev sahibi, Trent Boult’un İngiltere’nin 50. vuruşunda Ben Stokes’a fazladan bir tur attı mı? O zaman Yeni Zelanda’nın kazanması gereken kupa mıydı?

Son üç top için dokuz tane gerekliyken Stokes, ikinci bir koşuyu tamamlamak için sahadan aşağı koşmadan önce, Boult’tan derin orta kaleye tam bir atış atışı yaptı. Ancak Yeni Zelanda için acımasız olan kaderin ‘talihli’ bir dönüşünde Stokes, intihar dalışı sırasında yanlışlıkla atışı dörtlü için uzun durak sınırına doğru saptırdı. 

Hakem Kumar Dharmasena, meslektaşına kare ayak pozisyonunda danıştıktan sonra, olay için altı koşu sinyali verdi ve İngiltere’nin, görünüşte zor bir 9’dan 3’ten 2’ye neredeyse mümkün 3’e kadar yarışmaya geri döndüğünü ima etti.

Tartışma nerede o zaman? 

ICC kural kitabının “Saha oyuncusunu devirmek veya kasıtlı eylemi” ile ilgili Kanun 19.8’e göre, İngiltere’nin ikinci koşusunun dikkate alınmaması gerektiği anlaşılıyor, bu nedenle bu teslimattan altı değil beş tur yapılıyor. 

Yasa şöyle der: “Eğer sınır, bir saha oyuncunun kasıtlı hareketinden veya devrilmesinden kaynaklanıyorsa, puanlanan koşular, her iki tarafa verilen cezalar için koşular ve sınır için ödenek ve vurucuların tamamladığı koşular olacaktır, atış veya hareket anında geçtiyse devam eden koşu ile birlikte. “

Yasanın son kısmı, karışıklığın nerede yattığıdır. O teslimattan alınan görüntülere dayanarak, Stokes ve Adil Rashid, atış derinlerde Martin Guptill’den geldiğinde ikinci koşuya giderken yarı yolu geçmemişlerdi. Bu açıkça, İngiltere’nin o teslimatta biri tekli, dördü sapmadan olmak üzere beş tur verilmesi gerektiği anlamına geliyor. Denklem daha sonra İngiltere’yi son iki toptan dört topla terk ederdi ve sonraki işlemler, Yeni Zelanda’nın Super Over oynanmadan kupayı kaldırmasına yol açar. 

Topun Ben Stokes’in sopasına çarpması utanç vericiydi: Yeni Zelanda kaptanı Kane Williamson, Dünya Kupası yenilgisinden sonra

Yenilgi şampiyonu Yeni Zelandalı Kane Williamson, ICC Dünya Kupası 2019’u Turnuvanın Oyuncusu olarak imzaladı

[Görüş] Göz alıcı bir Dünya Kupası finali için acımasız son: ICC’nin “sınırların ötesini” düşünme zamanı

İşte ikinci turdan bir ekran görüntüsü …

İZLE – Stokes’tan Tesadüfi Altılı …

Ancak söz konusu yasanın başka bir açısı var. Atışa veya “harekete” atıfta bulunan Batman’ın eyleminden hiçbir yerde bahsedilmemiştir. 

Stokes, Yeni Zelanda’nın acımasız talihsizliği için suçlanamaz. Dalışı sırasında topa hiç bakmadı bile. Aslında top, kalecinin arkasındaki sınır ipine sarıldıktan sonra, özür dilemek için kollarını havaya kaldırmıştı. Yapabileceği tek şey buydu ve Yeni Zelanda’nın kabul edebileceği tek şey buydu. Stokes daha sonra bu kasıtsız dokunuş için kaptandan özür dilemişti. “Son kez, top sopaya çarptığında ve dörde gittiğinde – bunun için Kane’den özür diledim.” 

“Yutması oldukça zor bir rulet sistemi haptı”

Art arda ikinci yıl, Yeni Zelanda Dünya Kupası finalinde ikinci kaldı ve Kane, onları geride bırakan en küçük marjlardan dolayı pişmanlık duymaktan başka hiçbir şey yapamadı. “Buna bakamazsın ve belki de bunun maçı belirlediğini düşünemezsin” dedi. “O oyunda çok önemli olan çok fazla parça vardı. Beraberlik söz konusu olduğunda, her bir teslimata bakmaya başlıyorsunuz, değil mi? Bunu yutmak oldukça zor bir haptı, evet , Trent bowling ile oldukça olası göründüğümüzde, gerçekten, gerçekten iyi, yani bunlardan biri. “

Tesadüfi altıya rağmen Stokes İngiltere’yi geçemedi. Daha sonra Super Over’da 15 tur atmak için Jos Buttler ile takım kurdu ve skor Yeni Zelanda tarafından eşleştikten sonra İngiltere’ye toplam sınır sayısına göre kupayı verdi.

Kane Williamson, Dünya Kupası son yenilgisinin yutulması zor olduğunu söyledi | nbspPhoto Kredisi: nbspAP

Kane Williamson, Yeni Zelanda’nın İngiltere’ye karşı Dünya Kupası son yenilgisinin yeni şampiyonlardan daha az sınır attığı için Pazar günü yenilmesinin ardından “yutmanın zor olduğunu” itiraf etti. Williamson’ın tarafı, hem maç hem de Super Over atışları berabere bittikten sonra Lord’s’ta ilk kez Dünya Kupası’nı kazanmaya umutsuzca yaklaştı.

İngiltere, Yeni Zelanda’nın 241-8’ini izleyerek 241’de tamamladı, ardından her iki taraf da altı toplu Süper Overs maçında 15 sayı kaydetti. Tuhaf bir eşitlik bozma kuralı, Dünya Kupası kazananlarının vurulan dörtlü ve altılıların sayısına göre belirleneceği anlamına geliyordu ve bu da İngiltere’yi kutlayanların olduğu anlamına geliyordu.

Williamson kaybetmenin en acı yolu olduğunu kabul etti, ancak turnuva organizatörlerini Uluslararası Kriket Konseyi’ni kınamayı reddetti.

“Neyi kazandılar, sınırlar? Duygular ham iken, iki takım bu ana zaman içinde ulaşmak için bu kadar çok çalışırken yutmak oldukça zor” dedi.

“Bizi ayırmak için iki girişimimiz oldu ve yine de yapamadık – işte bu, kurallar başlangıçta orada ve muhtemelen onları kullanmak zorunda kalacaklarını hiç düşünmediler.”

Yeni Zelanda’nın endişesi, 2015 Dünya Kupası finalini Avustralya’ya karşı kaybettikleri ve turnuvayı asla kazanamadıkları için daha da arttı.

Maçta İngiltere’yi ve ardından Super Over’ı iki kez yenmeye yaklaştıktan sonra Williamson ve arkadaşları için özellikle travmatik oldu. “Belli ki içten içe. Finale ulaşmak ve elimizden gelen her şeyi yapmak için çok fazla emek harcadık” dedi.

“Kontrol edilemeyenler hakkında çok konuştum ve bugün yutması zor olan bir çift vardı.” İngiltere hak kazananlar, onlardan hiçbir şey almayın. O şeylerden biri. “

Pakistan ile puanları bitirdikten sonra sadece net koşu oranında yarı final için hak kazanan Black Caps, son dörtte yabancı olarak görüldü. Ancak yarı finalde Hindistan’ı şaşkına çevirdiler ve İngiltere’nin ilk Dünya Kupası’nı kazanmasını engellemenin gözü önünde geldiler.

Williamson finalde 30 hayal kırıklığı yarattığı için görevden alındı, ancak yine de verimli koşu skoru ve zeki kaptanlığı nedeniyle turnuvanın oyuncusu seçildi.

Ekibinin şeref eşiğine koşan olasılıklara karşı savaşmasından gurur duyduğu konusunda ısrar ederek, “Sınırlar çok küçük, ancak geride bıraktığınız şey, erkeklerin kampanya boyunca gösterdiği cesaret miktarı.”

Yeni Zelanda, heyecan verici bir Super Over’ın ardından İngiltere’nin 2019 Dünya Kupası’nı kazandığını gördüğü için iyi bir marj sorunu yaşandı. | @CricketWorldCup | nbsp | nbspPhoto Kredisi: nbspTwitter Ben Stokes’in sopasının sapması, Dünya Kupası finalinin Yeni Zelanda’nın elinden düştüğünü gördü Unutulmaz sapma Yeni Zelandalı oyuncuları sonsuza kadar rahatsız edecek İngiltere’nin sınır sayım kuralına göre taçlandırıldığı Dünya Kupası finalinin dramatik bir sonuydu.

Spor bazen zalim bir metres olabilir.

img

ahmetgashi

Related posts

Naukowcy zidentyfikowali kilka zmiennych, które mogą zwiększać ryzyko śmiertelności

Naukowcy zidentyfikowali kilka zmiennych, które mogą zwiększać ryzyko śmiertelności"Od...

Continue reading
by ahmetgashi

No entanto, há um outro ângulo para a referida lei

No entanto, há um outro ângulo para a referida leiApós o final da campanha, as especulações...

Continue reading
by ahmetgashi

Prendi lo stagista il cui mentore inizia a spingere il suo corpo contro il suo durante l’intervento, per esempio

Prendi lo stagista il cui mentore inizia a spingere il suo corpo contro il suo durante...

Continue reading
by ahmetgashi