CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

✅IPET Lokali me Qira

XK, Galip Badivuku, Vushtrri 42000
0

Description

✅IPET Lokali me Qera 200m²
⭕️Lokali ne Katin 1 (30m²) dhe ne Katin 2 (170m²)

⭕️Gjendet në qendër të Vushtrris te Qerdhja e qytetit,apo tek Missini Sweets, Casa Mia.

Lokali posedon 200m2 në katin 1-(30m² )
dhe në katin 2-(170m²), lokali permbanë 2 Tualete, ndriqim në të gjitha pozitat e saj kjo bën që të jetë e pershtatshme për çdo lloj biznesi.
Lokali furnizohet me ujë dhe rrymë 24 orë.

Për më shumë informata:📞
045-877-897
+383-45-877-897

  • Address: XK, Galip Badivuku, Vushtrri 42000
  • Zip/Postal Code: 42000

Detail

Updated on November 30, 2021 at 12:20 am

  • Property Size: 200 m2
  • Land Area: 200 m2
  • Bathrooms: 2
  • Year Built: 01.10.2021
  • Property Type: Lokal
  • Property Status: Me qera

Additional details

  • Ipet Lokali me Qira Vushtrri: Ipet lokali me qira Vushtrri

Features

Page Views

Contact info

Ardian1
Ardian1

Enquire about this property

Similar Properties

1,300€

m2: 220

Lokal

777

1 year ago

1,300€

m2: 220

Lokal

777

1 year ago

bbbj

Maschwanden Affoltern ZH CH

m2: 20

Lokal

hashimthaqi

8 months ago

1,222€

m2: 20

Lokal

8 months ago

4,000€

Leshohet me qera objekti

Bregu i Diellit, Prishtina

m2: 1090

Lokal

Emr

4 years ago

4,000€

m2: 1090

Lokal

Emr

4 years ago

2,800€

Lokal me qera ne Prishtine

Ulpianë, Prishtina, Pristina District

m2: 280

Lokal

777

4 years ago

2,800€

m2: 280

Lokal

777

4 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »