CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banes me qera

260€

Description

Metrobios SHPK Prishtina shpall banesë me qera në Emshir- Tek Arabët.

Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë.
Kati i pestë 🏠
Ngrohja me Termokos.

Cmimi 260€

Na kontaktoni në numrat:
045 584 719
045 584 613

📧metrobios@hotmail.com

METROBIOS

Address

  • Country: KV

Detail

Updated on November 5, 2020 at 10:46 pm

  • Price: 260€
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Me qera

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

770€

Banesë

777

10 months ago

770€

Banesë

777

10 months ago

Beds: 2Bath: 1m2: 88.62

Banesë

PentHouse

3 years ago

Beds: 2Bath: 1m2: 88.62

Banesë

3 years ago

48,800€

Beds: 2Bath: 1m2: 89

Banesë

777

3 years ago

48,800€

Beds: 2Bath: 1m2: 89

Banesë

777

3 years ago

200€

Banesa me qera në Prishtinë, Mat

Shaqir Ingrishta, Prishtinë

Bed: 1Bath: 1m2: 60

Banesë

777

2 years ago

200€

Bed: 1Bath: 1m2: 60

Banesë

777

2 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »