CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banes me qera Bregu i diellit

300€

Description

📌📌📌JEPET BANESA ME QIRA!!🏢
Adresa: Bregu i Diellit, afer ROYAL MALL.
👨‍👩‍👧‍👦Organizimi 2 dhoma 🛌, 2 banjo, sallon dhe kuzhinë.🍽🍀🌺
Siperfaqa 89m2
💥💥💥Cmimi 300 €💶
🥂Ne cmim perfshihet edhe mirembajtja e apartmentit😁

✍️📨Per me shume informacion na kontaktoni ne numrat
📞 045 584 719 , 045 584 613

Address

Detail

Updated on May 25, 2020 at 3:31 pm

  • Price: 300€
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Me qera

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

28,000€

m2: 33

Banesë

777

3 years ago

28,000€

m2: 33

Banesë

777

3 years ago

600€

m2: 100

Banesë

777

3 years ago

600€

m2: 100

Banesë

777

3 years ago

36,000€

banesa ne shitje , te banesat e Standartit

Banesat e Standardit, Prishtina

Bed: 1Bath: 1

Banesë

777

2 years ago

36,000€

Bed: 1Bath: 1

Banesë

777

2 years ago

210,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 90

Banesë

777

3 years ago

210,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 90

Banesë

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »