CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banesa 2 dhoma gjumi ne shitje Fushe Kosove

Fushë Kosovë
45,800€

Description

Banesa gjindet ne FusheKosove rr. Nena Tereze
Pamjen kah lindja
Kati i 6 i banimit
Lift me mirembajtje
Uje 24h

Brutto 74m2
Sallon
Kuzhine
Dy dhoma te fjetjes
Shpajz
Banjo
Ballkon
E Mobiluar para 1 viti,dhe ka dokumentacion te rregullt.

Çmimi 45800 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Address: Fushë Kosovë
  • Zip/Postal Code: 12000
  • Neighborhood: Rruga Nena Terezë

Detail

Updated on June 28, 2019 at 2:07 pm

  • Price: 45,800€
  • Property Size: 74 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

65,000€

shitet banesa , te xhamia e llapit Prishtine

Xhamia e Llapit, Lidhja e Lezhës, Prishtina

Beds: 2Bath: 1m2: 74.5

Banesë

777

5 years ago

65,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 74.5

Banesë

777

5 years ago

250€
250€

Bed: 1Bath: 1

Banesë

777

4 years ago

820€

Beds: 2Baths: 2m2: 80.36

Banesë

777

5 years ago

820€

Beds: 2Baths: 2m2: 80.36

Banesë

777

5 years ago

530€

Beds: 3Baths: 2m2: 115

Banesë

777

2 years ago

530€

Beds: 3Baths: 2m2: 115

Banesë

777

2 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »