CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banesa ekskluzive ne qender te Prishtines

Pejton, Prishtina
1,250€

Description

Shitet banesa në lagjen Pejton, ndertim i ri nga Premuim construction ,Prishtinë.

Kompleksi banesor PREMIUM, ofron komplekse banimi me dizajn mahnitës arkitektonik ndërtuar sipas standardeve më të avancuara Europiane. Një kompleks i cili shfrytëzon bukurinë e rrethinës së saj dhe është i përshtatshëm për personat me shije, stile dhe nevoja te ndryshme të jetës

Ju sigurojmë se ky Kompleks, me arkitekturën, dizajnin dhe funksionalitetin   e tij, rregullimin e ambientit përreth, me detajet më të imëta të përgatitura me përpikërinë më të madhe dhe me çmime te arsyeshme, që në start do t’i përmbush kërkesat Tuaja.

Kompleksi banesor PREMIUM, është vetëm një shëtitje e shkurtër ne kembe  larg nga hoteli Grand . Prej ku, me qetësinë dhe ajrin e pastër, nga veranda mund të shijosh shtrirjen e kryeqytetit.

Banesat kanë garazha nëntokësore, për të cilat do të kujdeset administratori si dhe për shkallët e përbashkëta, ashensorin, sistemin e ngrohjes, rezervoaret e ujit, oborrin e përbashkët  si dhe gjeneratorin elektrik. Banesat janë 2 dhomëshe , 3 dhomëshe , 4 dhomeshe si dhe pent-house.

Per ju ;

Banesa me 120 m2 ,kati 6 mbi lokale.

Me dy dhoma gjumi, depo,banjo,wc,ballkon ,korridor

Çmimi 1250 eur /m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Address: Pejton, Prishtina
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Neighborhood: Qyteza Pejton

Detail

Updated on May 21, 2019 at 3:26 pm

  • Price: 1,250€
  • Property Size: 120 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,020€

Beds: 3Baths: 2m2: 130.21

Banesë

777

5 years ago

1,020€

Beds: 3Baths: 2m2: 130.21

Banesë

777

5 years ago

190€

Bed: 1Bath: 1m2: 50

Banesë

777

5 years ago

190€

Bed: 1Bath: 1m2: 50

Banesë

777

5 years ago

250€

Banesa me qera te Santea,me nxemje,Prishtine

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Prishtina

Bed: 1Bath: 1m2: 62

Banesë

777

4 years ago

250€

Bed: 1Bath: 1m2: 62

Banesë

777

4 years ago

600€

m2: 80

Banesë

777

5 years ago

600€

m2: 80

Banesë

777

5 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »