CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banesa ne Fushe Kosove,kompleksi Eliza

Fushë Kosovë
470€

Description

Ofrohen PËR shitje Banesat në ndertim e siper
Fushe kosove – kompleksi eliza -B
Ndertusi” CIMA”
• 60.12² kati-1 me një dhomë gjumi
• 59.52 kati- 3 me nje dhoma gjumi
– 87.54 kati -2 me dy dhoma gjumi
– 89.20. kati- 4 me dy dhoma gjumi
– 87.87 kati-5 me dy dhoma gjumi
-116.98 kati-3 dhe 5 me 3 dhoma gjumi
Cmimi – 470e 1/m2 

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Address: Fushë Kosovë
  • Zip/Postal Code: 12000
  • Neighborhood: RR,Dardania

Detail

Updated on May 26, 2019 at 11:29 pm

  • Price: 470€
  • Property Size: 59.2 m2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Ndërtim i ri

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

70,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 50.5

Banesë

777

2 years ago

70,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 50.5

Banesë

777

2 years ago

480€

Beds: 2Bath: 1m2: 85.7

Banesë

777

2 years ago

480€

Beds: 2Bath: 1m2: 85.7

Banesë

777

2 years ago

300€

Beds: 2Baths: 2m2: 78

Banesë

777

3 years ago

300€

Beds: 2Baths: 2m2: 78

Banesë

777

3 years ago

31,000€
31,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Banesë

777

9 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »