CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banesa ne shitje lagja Prishtina e re

Prishtina
850€

Description

Banesa ne shitje lagja Prishtina e re
Ndertim cilesor dhe i provuar.
Kati 6,me 81.74 m2
Lindje.
2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor, depo
850 euro per m2

045 584 613

0037744760020 viber ,whatsapp

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Address: Prishtina
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Neighborhood: Prishtina e re

Detail

Updated on February 6, 2020 at 10:33 pm

  • Price: 850€
  • Property Size: 81 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Flat
  • Property Status: For Sell

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

850€

Beds: 2Baths: 2m2: 98

Flat

777

3 years ago

850€

Beds: 2Baths: 2m2: 98

Flat

777

3 years ago

200€

Banesa me qera ne Prishtine

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Bath: 1m2: 57

Flat

777

4 years ago

200€

Bed: 1Bath: 1m2: 57

Flat

777

4 years ago

560€

Beds: 3Baths: 2m2: 117

Flat

777

3 years ago

560€

Beds: 3Baths: 2m2: 117

Flat

777

3 years ago

120,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 138

Flat

777

3 years ago

120,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 138

Flat

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »