CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne kompleksin Leka,Mat

Lagjja e Spitalit, Pristina
1€

Description

Banesa ne shitje ne lagjen e spitalit Prishtinë,me 93 m2,kati 7.

2 dhoma gjumi, 2banjo,depo,sallon,kuzhinë, tryezari,ballkon,

Kompleksi LEKA gjendet në Prishtinë, në lagjen Mati 1 në rrugën “Skënder Çeku” e cila ndodhet në afërsi të Shkollës “Pavarësia” dhe është projektuar të ketë qasje në rrugën “A”. Vendi i ndërtimit të këtij kompleksi është model edhe për qytetet tjera dhe shpërfaq kërkesat, dëshirën dhe nevojat e klientëve tanë për investime .

Çmimi promocional, na kontaktoni per detaje.

045 584 613

045 584 719,

,0037744760020 viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

 

  • Address: Lagjja e Spitalit, Pristina
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Country: KV

Detail

Updated on September 3, 2020 at 10:41 pm

  • Price: 1€
  • Property Size: 93 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Additional details

  • Depo:

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,020€

Beds: 2Baths: 2m2: 82.94

Banesë

777

2 years ago

1,020€

Beds: 2Baths: 2m2: 82.94

Banesë

777

2 years ago

1,590€

Beds: 2Baths: 2m2: 89.82

Banesë

777

2 years ago

1,590€

Beds: 2Baths: 2m2: 89.82

Banesë

777

2 years ago

5€

Beds: 3Baths: 3m2: 118.9

Banesë

777

2 years ago

5€

Beds: 3Baths: 3m2: 118.9

Banesë

777

2 years ago

79,500€

Bed: 1Bath: 1m2: 53

Banesë

777

3 years ago

79,500€

Bed: 1Bath: 1m2: 53

Banesë

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »