CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne Prishtine

Holger Petersen, Pristina
8€

Description

Banesat ne shitje ne Prishtine ,lagja Prishtina e re ne afersi te rruges A dhe ne rrugen Holger Petersen .
Sip
93 m2 ,dy dhoma gjumi
114 m2 ,3 dhoma gjumi
Çmimi promocional
Per me shume
Kontaktoni;
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Address: Holger Petersen, Pristina
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Neighborhood: Prishtina e re

Detail

Updated on August 30, 2021 at 9:12 pm

  • Price: 8€
  • Property Size: 92 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,500€

m2: 300

Banesë

777

5 years ago

1,500€

m2: 300

Banesë

777

5 years ago

1,090€

Banes e gatshme per banim Prishtine

Spitali Amerikan, Prishtinë

Beds: 3Baths: 2m2: 139

Banesë

777

1 year ago

1,090€

Beds: 3Baths: 2m2: 139

Banesë

777

1 year ago

85,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 71

Banesë

777

5 years ago

85,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 71

Banesë

777

5 years ago

62,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 74

Banesë

777

5 years ago

62,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 74

Banesë

777

5 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »