CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banesa ne shitje Prishtine 90m2

Prishtina e re
960€

Description

Super oferte banese ne shitje,Prishtina e re afer rr A dhe afer lagjes se spitalit,kati 2 ,kryhet para vitit te ri ,
90 m2,dy dhoma gjumi
Çmimi me marreveshje
Kontaktoni
043860002
045584613
metrobios@hotmail.com

  • Address: Prishtina e re
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Neighborhood: Me Berisha group

Detail

Updated on August 18, 2023 at 6:26 pm

  • Price: 960€
  • Property Size: 90 m2
  • Bedrooms: 2
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

870€

Beds: 3m2: 107

Banesë

777

5 years ago

870€

Beds: 3m2: 107

Banesë

777

5 years ago

260€

Beds: 2Bath: 1m2: 90

Banesë

777

4 years ago

260€

Beds: 2Bath: 1m2: 90

Banesë

777

4 years ago

450€

Banesë

777

3 years ago

450€

Banesë

777

3 years ago

300€

Banes me qera ne Dardani te Santea

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Pristina

Beds: 2Bath: 1m2: 70

Banesë

777

3 years ago

300€

Beds: 2Bath: 1m2: 70

Banesë

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »