CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

banesa ne shitje , te banesat e Standartit

Banesat e Standardit, Prishtina
36,000€

Description

🏢SHITET BANESA, e mobiluar.
Organizimi🔍Dhome 🛌, sallon e kuzhine🍽
Vjen me ballkon dhe ngrohje qendrore. Kati i tretë.
📍🗺 Adresa: Banesat e Standartit
💥💥Cmimi me i favorshem per nje banese me 41m2 netto, vetem 36 000€💥
Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit 📲 045 584 613 045 584 719

  • Address: Banesat e Standardit, Prishtina
  • Zip/Postal Code: 10000

Detail

Updated on May 31, 2020 at 10:20 am

  • Price: 36,000€
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

66,800€
66,800€

Beds: 2Baths: 2m2: 86

Banesë

777

3 years ago

1€

Beds: 3Baths: 3m2: 114

Banesë

777

2 years ago

1€

Beds: 3Baths: 3m2: 114

Banesë

777

2 years ago

200€

Bed: 1Bath: 1m2: 50

Banesë

777

3 years ago

200€

Bed: 1Bath: 1m2: 50

Banesë

777

3 years ago

86,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 86

Banesë

777

3 years ago

86,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 86

Banesë

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »