CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Lokal bashke me depo me qera ne Fushë Kosovë

Rruga Nënë Tereza, Fushë Kosovë
980€

Description

Lokal me qera ne Fushë Kosovë
Përmbajtje;
-80 m2 show room
-120 m2 zyre dhe 100 m2 depo.
Komplet 300 m2.
Çmimi 980 eur/muaj
045 584 613
044 760 020
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Address: Rruga Nënë Tereza, Fushë Kosovë
  • Zip/Postal Code: 12000
  • Neighborhood: Rr Nena Terezë
  • Country: KV

Detail

Updated on June 18, 2021 at 9:27 pm

  • Price: 980€
  • Property Size: 300 m2
  • Property Type: Lokal
  • Property Status: Me qera

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

3,800€

m2: 58

Lokal

777

2 years ago

3,800€

m2: 58

Lokal

777

2 years ago

1,900€

m2: 84

Lokal

777

1 year ago

1,900€

m2: 84

Lokal

777

1 year ago

102,930€

Lokal

test2shi

2 years ago

102,930€

Lokal

2 years ago

820€

Lokal

777

2 years ago

820€

Lokal

777

2 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »