CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Lokal me qera ne Prishtine

Ulpianë, Pristina
300€

Description

Leshohet lokali me qera 61 m2 ne lagjen Ulpiana,ne afersi te fakultetit filologjik.
Çmimi 750 eur.
Ose mund te leshohet edhe ndaras njeri me 21 m2 çmimi 300 eur/muaj
Dhe tjetri 40 m2 çmimi 500 eur/muaj
Ka te gjitha kushtet per veprimtari te ndryshme.
Kontakt
045 584 613 ; 045 584 719 ; 044 888 422
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Address: Ulpianë, Pristina
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Country: KV

Detail

Updated on November 21, 2020 at 8:54 pm

  • Price: 300€
  • Property Size: 21 m2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Lokal
  • Property Status: Me qera

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

4,000€

Leshohet me qera objekti

Bregu i Diellit, Prishtina

m2: 1090

Lokal

Emr

4 years ago

4,000€

m2: 1090

Lokal

Emr

4 years ago

1,300€

m2: 80

Lokal

777

2 years ago

1,300€

m2: 80

Lokal

777

2 years ago

200€

m2: 18

Lokal

777

2 years ago

200€

m2: 18

Lokal

777

2 years ago

500€

Baths: 2m2: 100

Lokal

777

2 years ago

500€

Baths: 2m2: 100

Lokal

777

2 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »