CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

në 03 ditë paratë në llogarinë tuaj

Ferdulac, Route de Givisiez, Corminboeuf, Suisse
3,000€

Description

Përshëndetni të nderuar zotëri dhe zonjë.
Ne jemi një organizatë private e njohur nga Bashkimi Evropian dhe
Amerikane koncesioni ynë është të ndihmojmë ata që kanë nevojë për mbështetje
mbështetje financiare për krijimin e vendeve të punës ose për të siguruar një të ardhme më të mirë.
Jemi gati të ju japim një hua prej 1000 € deri në 800.000 €. Shkalla
e interesit është 3% në vit. Email: fritzeferdinand57@gmail.com

Për më shumë informacion, mund të na kontaktoni nga Whatsapp:
+33785396343

 

 • Address: Ferdulac, Route de Givisiez, Corminboeuf, Suisse
 • City: Dardanë
 • Zip/Postal Code: 1720
 • Country: Switzerland

Detail

Updated on May 12, 2018 at 9:10 am

 • Price: 3,000€
 • Property Size: 32 m2
 • Land Area: 11 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Year Built: 2013
 • Property Type: Banesë
 • Property Status: Me qera

Page Views

Contact info

ferdinand13
ferdinand13

Enquire about this property

Similar Properties

200€

m2: 45

Banesë

777

3 years ago

200€

m2: 45

Banesë

777

3 years ago

122,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 66

Banesë

777

2 months ago

122,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 66

Banesë

777

2 months ago

820€

m2: 84.54

Banesë

Sab

3 years ago

820€

m2: 84.54

Banesë

Sab

3 years ago

660€

Banesë në lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Beds: 2Baths: 2m2: 89.3

Banesë

777

3 years ago

660€

Beds: 2Baths: 2m2: 89.3

Banesë

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »