CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

objekt me qera ne rrugen Nena Tereze

14,000€

Description

Objekt me qera ne rrugen Nena Terezë, Prishtine ne afersi te katedrales,lokacion mu ne qender.
Objekt i pershtatshëm per banka ,institucione,ambasada ,dhe organizata te ndryshme vendore apo te huaja.
Gjendja:
Bodrumi 300 m2,
Kati perdhese 230 m2,
Kati i pare 230 m2
Kati i dyte 230 m2
Ka gjenerator te rrymes, klimen air conditioning, nxemje qytetit dhe rezerve me nafte.
Çmimi 14000 eur/muaj
Kontakt
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp

Address

  • Zip/Postal Code: 10000

Detail

Updated on May 28, 2020 at 8:07 pm

  • Price: 14,000€
  • Property Type: Objekt
  • Property Status: Me qera

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

470,000€

m2: 1000

Objekt

777

3 years ago

470,000€

m2: 1000

Objekt

777

3 years ago

400€

Beds: 3Baths: 2m2: 160

Objekt

777

3 years ago

400€

Beds: 3Baths: 2m2: 160

Objekt

777

3 years ago

57,500€

Shitet banes – Lakrishte

Lakrishtë, Prishtina

Beds: 2Bath: 1m2: 70

Building

777

3 years ago

57,500€

Beds: 2Bath: 1m2: 70

Building

777

3 years ago

5,950€
5,950€

Baths: 5m2: 5500

Objekt

4 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »