CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

OKAZION SHITET 8000m2 TOKE ARE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE

Rruga për Tale, Albania
24€

Description

+TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ
AKTIVITETI APO BIZNESI..
+REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE.
+NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE
+ MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE.
+ TOKA JEPET DHE ME KESTE NE € APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE
Çmimi 24€ metri
I diskutueshem
INFO
NR 00355 694137022 VIBER+ Wcap

  • Address: Rruga për Tale, Albania
  • Country: Albania

Detail

Updated on February 23, 2020 at 2:04 am

  • Price: 24€
  • Property Size: 8000 m2
  • Land Area: 0 m2
  • Property Type: Tokë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

Xhevahir Hocha
Xhevahir Hocha
06941370220694137022

Enquire about this property

Similar Properties

777

3 years ago

4,300€

m2: 10000

Tokë

777

5 years ago

4,300€

m2: 10000

Tokë

777

5 years ago

25,000€
25,000€

Tokë

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »