CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Pent House ne shitje lagj Arberia,Prishtinë

Arberi, Prishtina
1€

Description

***SUPER BANESE ***
Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa 36.52 m² ne katin e VI, 2*vend parkingje dhe 1*depo, ne kompleksit Rubin Invest (permbi FIVE STAR) ne lagjen Arberia ne Prishtine.
Banesa eshte e tera e mobiluar dhe ka kete renditje:
• Qendrimi ditor
• Kuzhina & Tryeza
• Paradhome si dhe Koridor
• 4*Dhoma gjumi (1*dhome gjumi ka banjo “jakuzi dhe tushe kabine”, garderober si dhe terrace)
• 2*Banjo
• WC
• Depo (mbrenda hapsires se baneses)
• 3*Terraca (2* terraca gjenden ne 2 dhoma te fjetjes)
045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Address: Arberi, Prishtina
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Neighborhood: Arberi

Detail

Updated on February 19, 2019 at 4:13 pm

  • Price: 1€
  • Property Size: 276 m2
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Garage: 2
  • Property Type: Flat
  • Property Status: For Sell

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

880€

Beds: 2Baths: 2m2: 88.86

Flat

777

5 years ago

880€

Beds: 2Baths: 2m2: 88.86

Flat

777

5 years ago

850€

Beds: 2Baths: 2m2: 93

Flat

777

4 years ago

850€

Beds: 2Baths: 2m2: 93

Flat

777

4 years ago

1,020€

Beds: 2Baths: 2m2: 83.85

Flat

777

5 years ago

1,020€

Beds: 2Baths: 2m2: 83.85

Flat

777

5 years ago

490€

Beds: 2Bath: 1m2: 83

Flat

777

5 years ago

490€

Beds: 2Bath: 1m2: 83

Flat

777

5 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »