CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shiten banesat me nga 68,90 m2 në katin e 1 dhe 2 ,Në Ulcinj në plazhin e madh VIP

Ulqin, Montenegro
1,200€

Description

Shitet banesa 68,90 m2 në katin e 1 dhe 2 ,Në Ulcinj në plazhin e madh VIP
Banesa Posedon
Sallon
Dy dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Për me shumë informata kontaktoni
045 584 613
045 584 719
0037744760020
metrobios@hotmail.com
Banesat janë në ndërtim e sipër !!

  • Address: Ulqin, Montenegro
  • Zip/Postal Code: 85360
  • Neighborhood: Plazhi i Madh
  • Country: Montenegro

Detail

Updated on August 12, 2020 at 9:16 pm

  • Price: 1,200€
  • Property Size: 69 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Features

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

650€

Shitet banesë ne rrugen C,Prishtinë

Rruga Enver Maloku Prishtinë

Beds: 2Baths: 2m2: 81

Banesë

777

3 years ago

650€

Beds: 2Baths: 2m2: 81

Banesë

777

3 years ago

1€

Bed: 1Bath: 1m2: 60

Banesë

777

3 years ago

1€

Bed: 1Bath: 1m2: 60

Banesë

777

3 years ago

400€

Beds: 2Baths: 2m2: 80

Banesë

Sab

4 years ago

400€

Beds: 2Baths: 2m2: 80

Banesë

Sab

4 years ago

169,000€

Beds: 5Baths: 2m2: 180

Banesë

777

3 years ago

169,000€

Beds: 5Baths: 2m2: 180

Banesë

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »