CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shiten parcelat prej 2 hektarë dhe 2.52 ha.

Batllavë
550€

Description

Shiten parcelat prej
2 hektarë dhe
2.52 hektaë dhe
1 hektarë
në Batllavë (Kushevicë)
Parcela ka një pamje fantastike dhe magjepse me ajër të pastër të Batllavës.
130 metra gjersia ne rruge kryesore.
Për informata më të hollësishme mos hezitoni të kontaktoni njërin nga agjentët
Qmimi i voliteshem

+38344760020
metrobios@hotmail.com

  • Address: Batllavë
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Country: KV

Detail

Updated on May 30, 2021 at 3:50 pm

  • Price: 550€
  • Property Size: 25000 m2
  • Land Area: 252 m2
  • Property Type: Tokë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

6,500€

777

2 years ago

13,450€

Shitet trualli

veternik-hajvali

m2: 1300

Tokë

777

3 years ago

13,450€

m2: 1300

Tokë

777

3 years ago

14,500€

777

2 years ago

255,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 3000

Tokë

Sab

3 years ago

255,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 3000

Tokë

Sab

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »