CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë Rr.Idriz Gjilani ose te banesat e gjelbërta në kurriz

Dardania, Prishtina
140,000€

Description

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë Rr.Idriz Gjilani ose te banesat e gjelbërta në kurriz afër statujës Bill Clintion.

Banesa është në katin përdhesë, dhe është shumë e përshtatshme për banim dhe për ushtrimin e veprimtarive biznesore siq janë ordinancat stomatologjike, sepse ka shum dritare.

Ёshtë e rrethuar me parqe të gjelbërta, parking publik, lokale të shumta afariste, afër shkollës fillore Xhemajl Mustafa, afër bibliotekës së qytetit.

Me letra është një banes, por e ndarë nga pronari në dy pjesë që shiten bashk, secila pjesë ka nga një dhomë dhe nga një banjo.

Dy pjesët së bashku kan rreth 140 m2, qmimi total 140,000 €.

Secila pjesë e ka hymjen e veqant me shkallë, pra ka dy hymje dhe ka shumë dritare.

Nr i tel / “Viber”: +383 49 550 126

Të gjitha dokumentat në rregull, përkthimi bëhet menjëher.

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

  • Address: Dardania, Prishtina
  • Neighborhood: Dardani

Detail

Updated on April 11, 2019 at 12:54 pm

  • Price: 140,000€
  • Property Size: 140 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Beds: 2Bath: 1m2: 80

Banesë

777

3 years ago

250€

Beds: 2Bath: 1m2: 80

Banesë

777

3 years ago

880€

Beds: 4Baths: 2m2: 156

Banesë

777

3 years ago

880€

Beds: 4Baths: 2m2: 156

Banesë

777

3 years ago

70,000€

Beds: 2Bath: 1

Banesë

777

1 year ago

70,000€

Beds: 2Bath: 1

Banesë

777

1 year ago

250€

Beds: 2Baths: 2m2: 85

Banesë

777

3 years ago

250€

Beds: 2Baths: 2m2: 85

Banesë

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »