CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet Banesa ne Prishtine D>E

Kalabria, Prishtinë
49,900€

Description

Shes banesen me leje Ndertimi ne Emshir (Kalabri ) afer rruges kryesore afer Termokosit dhe Shkolles fillore Dardania. Banesa eshte na katin e 6 – te gjithsejt ka 7 kate . Lifti eshte me kartel ka edhe kamera te sigurise, ka edhe interfonin.Banesa ka kete renditje 2 Dhoma sallon me kuzhine dhe dhoma gjumit. Ka pamje shume te mire nga te gjitha anet e baneses.Eshte e leshuar me qera, jane familjar.Marr per Kompenzim edhe nje vetur deri ne 10 mije euro.(ÇMIMI DISKUTOHET).

Metrobios

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Address: Kalabria, Prishtinë
  • City: Prishtinë
  • Country: KV

Detail

Updated on March 14, 2018 at 6:06 pm

  • Price: 49,900€
  • Property Size: 61 m2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

795€

Beds: 2Baths: 2m2: 90

Banesë

777

1 year ago

795€

Beds: 2Baths: 2m2: 90

Banesë

777

1 year ago

48,500€

Bed: 1Bath: 1m2: 60

Banesë

777

3 years ago

48,500€

Bed: 1Bath: 1m2: 60

Banesë

777

3 years ago

850€

Bed: 1Bath: 1m2: 68

Banesë

777

3 years ago

850€

Bed: 1Bath: 1m2: 68

Banesë

777

3 years ago

48,800€

Beds: 2Bath: 1m2: 89

Banesë

777

4 years ago

48,800€

Beds: 2Bath: 1m2: 89

Banesë

777

4 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »