CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet banesë në qendër të Prishtinës

Luan Haradinaj, Prishtinë
165,000€

Description

Banesë në shitje në qender të Prishtinës. Sallon me kuzhinë dhe trepezari me ballkon të madh në anen perëndimore. Në lindje: Tri dhoma gjumi me dy banjo komplete të veçanta dhe koridore personale. Podrum i ndare komplet. Komplet e mobiluar. Kati i VI me ashensor lidhur mirembajtja me pastrimin e shkallave Ndërtimi i ri nga Ndermarrja Banesore e ndertuar para lufte e perfunduar ne 2004 Siperfaqja 91.2 eshte Neto plus aty hyn bodrumi qe eshte i ndare dhe me dere personale diku me siperfaqe 6m2 lartesi 4metra.

  • Address: Luan Haradinaj, Prishtinë
  • City: Prishtinë
  • Country: KV

Detail

Updated on June 13, 2018 at 3:23 pm

  • Price: 165,000€
  • Property Size: 91 m2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Flat
  • Property Status: For Sell

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1€

Beds: 3Baths: 3m2: 114

Flat

777

4 years ago

1€

Beds: 3Baths: 3m2: 114

Flat

777

4 years ago

25,200€

Bed: 1Bath: 1m2: 63

Flat

Sab

6 years ago

25,200€

Bed: 1Bath: 1m2: 63

Flat

Sab

6 years ago

950€

Beds: 3Baths: 2m2: 115

Flat

777

3 years ago

950€

Beds: 3Baths: 2m2: 115

Flat

777

3 years ago

777

5 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »