CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet Shtepi ne Prishtine,Qender

Aktash, Prishtina
450,000€

Description

Metrobios shpall ne shitje shtepi ne Prishtine

Shtepia 390 m2 plus nenkulmi.
Podrumi ka 88m2
Kati i pare 101m2 me lokale
Kati i dyte 101m2 me 4 dhoma gjumi kuzhin dhe banjo
Kati i trete 101m2 me 4 dhoma gjumi kuzhin dhe banjo
Nenkulmi me pllake 101m2

Posedon projektin dhe lejen e ndertimit.

kontakt;

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

  • Address: Aktash, Prishtina
  • City: Prishtinë
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Country: KV

Detail

Updated on June 9, 2018 at 6:35 pm

  • Price: 450,000€
  • Property Size: 400 m2
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
  • Property Type: Shtëpi
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1€

Beds: 3Baths: 2m2: 125

Shtëpi

777

3 years ago

1€

Beds: 3Baths: 2m2: 125

Shtëpi

777

3 years ago

149,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 280

Shtëpi

777

4 years ago

149,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 280

Shtëpi

777

4 years ago

350,000€

Beds: 6Baths: 3m2: 480

Shtëpi

777

4 days ago

350,000€

Beds: 6Baths: 3m2: 480

Shtëpi

777

4 days ago

160€

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Shtëpi

777

4 years ago

160€

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Shtëpi

777

4 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »