CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet shtepia

450,000€

Description

💥💥🏡#SHITET SHTËPIA 🏘
📐siperfaqe 1000m2(4 katshe)💥
📌Në Dragodan, te ambasada HUNGAREZE dhe BULLGARE..
‼️ORGANIZIMI◼SHTËPIA ka gjithsej ✅4 kate->✅3 kate banim dhe ✳️1 kat ka 4 garazha dhe 3 bodruma.
💥Çdo kat ka sipërfaqe 📐168m2 ( 3dhoma të fjetjes/qëndrim ditor/banjo/wc.
◼Shtëpia është e ndertuar në 3.38 ari.
🏘 është e përshtatshme per banim po ashtu edhe për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme (zyre, shkollë private, call center etj)ë
🏡 posedon
◽ngrohje qëndrore/
◽dhoma me klimë/
◽dritare me rolete alumini ( kanë grila dhe rrjetë kunder mizave).
◽çdo kat ka një dhomë sigurie me derë të blinduar.
💥◽Shtëpia është e renovuar komplet, ka pozitë të mirë dhe pamje mjaft të mirë, qasje të lehtë në qendër të qytetit dhe pjesët tjera të qytetit.
💵💵 #ÇMIMI 450000€

Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit 📲045 584 719

metrobios@hotmail.com

Address

Detail

Updated on June 19, 2020 at 7:29 pm

  • Price: 450,000€
  • Property Type: Shtëpi
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

329,000€

Beds: 6Baths: 5m2: 500

Shtëpi

Sab

5 years ago

329,000€

Beds: 6Baths: 5m2: 500

Shtëpi

Sab

5 years ago

160€

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Shtëpi

777

4 years ago

160€

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Shtëpi

777

4 years ago

135,000€

Beds: 4Baths: 2m2: 220

Shtëpi

777

3 years ago

135,000€

Beds: 4Baths: 2m2: 220

Shtëpi

777

3 years ago

11€

m2: 250

Shtëpi

777

1 year ago

11€

m2: 250

Shtëpi

777

1 year ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »