CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet shtëpia në lagj.Muhaxherëve,Prishtinë

Lagja muhaxhereve Prishtinë
220,000€

Description

Shitet shtëpia ne mahallën e muhaxhëreve
Perdhese lokal, afer 80 m2, me wc plus korridor.
Kat1:koridor,banjo,dy dhoma gjumi,kuzhine dhe sallon.edhe kati 2 identik,momentalisht ka banorë me qera mujore 500 eur.Gjindet ne një ar truall.

Kontakt ;

045584613

045584719

Metrobios

 

Çmimi 220.000 eur

 • Address: Lagja muhaxhereve Prishtinë
 • City: Prishtinë
 • State/county: Prishtine
 • Zip/Postal Code: 10000
 • Country: KV

Detail

Updated on March 18, 2018 at 12:22 pm

 • Price: 220,000€
 • Property Size: 270 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

450,000€

Beds: 3Baths: 3m2: 261

Shtëpi

777

7 months ago

450,000€

Beds: 3Baths: 3m2: 261

Shtëpi

777

7 months ago

140,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 162

Shtëpi

777

3 years ago

140,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 162

Shtëpi

777

3 years ago

1,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 250

Shtëpi

777

8 months ago

1,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 250

Shtëpi

777

8 months ago

155,000€

Beds: 5Baths: 3m2: 400

Shtëpi

777

3 years ago

155,000€

Beds: 5Baths: 3m2: 400

Shtëpi

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »