CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shtepi me 20 ari plus lokal ne shitje

Fushë Kosovë
230,000€

Description

Metrobios shpall ne shitje
Shtepia me lokal , dhe toke 20 ari ne afersi te Fushe Kosoves (Krushec).
Shtepia 165 m2 plus terrasat ,
4 dhoma gjumi, 2 banjo,sallon i madh
Nxemje ne dysheme e endur me kaldaje dixhitale me pelet,plus klime
Shanku si lloj kuzhine
Dhoma e fjetjes me banjo te ngjitur,
Lokali 110 m2 bashke me garazhe
230 mije euro
Kontakt
045584613
043860002
metrobios@hotmail.com

 • Address: Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code: 13000
 • Neighborhood: Krushec

Detail

Updated on April 19, 2023 at 2:12 pm

 • Price: 230,000€
 • Property Size: 275 m2
 • Land Area: 20 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Në shitje

Additional details

 • Lokal:

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

290,000€

Beds: 8Baths: 2

Shtëpi

777

3 years ago

290,000€

Beds: 8Baths: 2

Shtëpi

777

3 years ago

450,000€

Beds: 3Baths: 3m2: 261

Shtëpi

777

2 years ago

450,000€

Beds: 3Baths: 3m2: 261

Shtëpi

777

2 years ago

288,000€

Beds: 4Baths: 3m2: 388

Shtëpi

777

5 years ago

288,000€

Beds: 4Baths: 3m2: 388

Shtëpi

777

5 years ago

150,000€

m2: 146.48

Shtëpi

777

4 years ago

150,000€

m2: 146.48

Shtëpi

777

4 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »