CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Tokë në shitje, Prishtinë

Kolovicë
11,000€

Description

Shitet toka në Prishtinë, lagja Kolovicë e re,te ish Prroni i popit.

Ka 8 ari ,e Përshtatshme për shtëpi banimi apo ndërtesë biznesi,gjendet pranë rrugës me infrastrukturë të nevojshme dhe fletë poseduese  .

Çmimi 11000 eur/ari

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Address: Kolovicë
  • City: Prishtinë
  • State/county: Prishtine
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Country: KV

Detail

Updated on May 7, 2018 at 3:54 pm

  • Price: 11,000€
  • Property Size: 8000 m2
  • Land Area: 8 m2
  • Property Type: Tokë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

15,000€

Troll ne Brezovice ,4 ari ne shitje.

Brezovica Ski Resort, 210, Ferizaji

m2: 400

Tokë

777

2 years ago

15,000€

m2: 400

Tokë

777

2 years ago

2,500€

Tokë

777

2 years ago

2,500€

Tokë

777

2 years ago

4,000€

Tokë

777

3 years ago

4,000€

Tokë

777

3 years ago

24€

m2: 8000

Tokë

Xhevahir Hocha

2 years ago

24€

m2: 8000

Tokë

2 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »