KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

6 ari truall ne shitje te Princi I Arberit,Prishtine

Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina
15,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;

6 ari troll ne Prishtine afer hotel Princi i Arberit me infrastrukture te kompletuar dhe me flet poseduese .
Çmimi per ari eshte 15000 euro i.
Ka infrastrukturë dhe vend I pershtatshëm per shtepi banimi apo destinacion tjeter.
Na kontaktoni
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Princi I Arberit

Detajet

Përditësuar më May 9, 2022 at 11:46 am

  • Çmimi: 15,000€
  • Sipërfaqja: 600 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 6 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,600€

m2: 2700

Tokë

777

3 years më parë

2,600€

m2: 2700

Tokë

777

3 years më parë

3,650€

m2: 500

Tokë

777

2 years më parë

3,650€

m2: 500

Tokë

777

2 years më parë

12,000€

m2: 5.35

Tokë

777

5 years më parë

12,000€

m2: 5.35

Tokë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »