KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

6 ari truall ne shitje te Princi I Arberit,Prishtine

Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina
15,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;

6 ari troll ne Prishtine afer hotel Princi i Arberit me infrastrukture te kompletuar dhe me flet poseduese .
Çmimi per ari eshte 15000 euro i.
Ka infrastrukturë dhe vend I pershtatshëm per shtepi banimi apo destinacion tjeter.
Na kontaktoni
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Princi I Arberit

Detajet

Përditësuar më May 9, 2022 at 11:46 am

  • Çmimi: 15,000€
  • Sipërfaqja: 600 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 6 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

600,000€
600,000€

m2: 1000

Tokë

5 years më parë

1,550,000€

m2: 13000

Tokë

Sab

6 years më parë

1,550,000€

m2: 13000

Tokë

Sab

6 years më parë

13,000€

Tokë

777

6 months më parë

13,000€

777

6 months më parë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »