KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në breg të diellit Prishtinë

Bregu i Diellit, Pristina
70,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;
Banese 65m², Kati 1 ne lagjen Bregu i diellit,Prishtine
Përparësi është lokacioni i banesës, gjendet në një zonë të përshtatshme për banim dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme.
50m Stacionin per autobus lokal
400 m nga Shkolla Fillore Ismail Qemali
400 m nga Kopshti “Bardha”4
650 m nga Qendra e mjeksisë familiare VI
-1.7 km nga Sheshi
Kontrata behet tek avokati.
Çmimi: 70000 €

Kontakt: 045584613;043860002
Banesa eshte e gatshme per banim dhe shitet komplet me Mobile

  • Adresa: Bregu i Diellit, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më May 14, 2024 at 7:16 pm

  • Çmimi: 70,000€
  • Sipërfaqja: 75 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

600€

m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

600€

m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

Banesë

777

5 years më parë

Banesë

777

5 years më parë

250€

777

6 months më parë

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

3 years më parë

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »