KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

BANESE ME QIRA NE PRISHTINE

Bedri Shala, Prishtinë
220€

Përshkrimi

LESHOHET ME QIRA BANESA – STUDIO APARTMENT – NE BREGUN E DIELLIT AFER PERMENDORES SE IBRAHIM RUGOVES.

BANESA ESHTE NE KATIN E PARË, NE GJENDJE TË SUPER E MOBILUAR (NE VLERE RRETH 10.000€), POSEDON TV KABLLORE, NGROHJE QENDRORE, KLIMATIZIM, DHE PERBEHET NGA: DHOME NDEJE-FJETJE, KUZHINE ME TRYEZARI, KORIDORI, BANJO.

BANESA ESHTE IDEALE PER NJE QIFT

 

☎️049 305 310

  • Adresa: Bedri Shala, Prishtinë
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 16, 2021 at 11:36 am

  • Çmimi: 220€
  • Sipërfaqja: 35 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Garazha: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Me qera

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

049305310
049305310

Enquire about this property

Similar Properties

85,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 165

Apartment

777

2 years më parë

85,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 165

Apartment

777

2 years më parë

m2: 149

Apartment

777

10 months më parë

m2: 149

Apartment

777

10 months më parë

85,000€

Bed: WBanjo: 2m2: 95

Apartment

777

3 years më parë

85,000€

Bed: WBanjo: 2m2: 95

Apartment

777

3 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 120

Apartment

777

3 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 120

Apartment

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »