KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne Prishtine, 3 Dhoma gjumi

Prishtinë
940€

Përshkrimi

Banes super kualitet dhe oferte,
112 m2 ,
3 Dh gjumi ,2 banjo,ballkon, korridor, sallon,kuzhinë. Kati 6.
Pritet te perfundojne ne shtator 2022.
Çmimi 940 eur /m2
Kontakt
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtina e re Linda premium

Detajet

Përditësuar më January 11, 2022 at 5:30 pm

  • Çmimi: 940€
  • Sipërfaqja: 112 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

42,800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85.3

Banesë

777

4 years më parë

42,800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85.3

Banesë

777

4 years më parë

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

76,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

2 years më parë

76,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

2 years më parë

680€

Shitet banesa

Arberi, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

Labi

4 years më parë

680€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »