KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesë në Prishtinë,Tophane 1 dhomë gjumi

Tophane, Pristina
59,500€

Përshkrimi

Ofrohet për SHITJE Banesa në lagjen Tophane në qendër të Prishtinës.
Objekti afaristo-banesor “Kulla e Tophanës
Objekti posedon leje ndërtimi për të gjitha katet e banimit dhe afarizmin. Përveç
hapësirave komode të banimit ky kompleks ofron parking të mjaftueshëm,
hapësira të gjelbruara, këndin e lojrave për fëmijë dhe lokacion shumë të
favorshëm i orientuar në pjesën e qytetit me zhvillim të hovshëm urban si dhe
me qasje te lehtë për hyrje dhe dalje në qytetin e Prishtinës.
Banesa me 55 m2 ,nje dhomë gjumi, kati i dhjete,
Punimet pritet te kryhen me afat.
Çmimi 59500 eur
Kontakt
045 584 613
045 584 719
043 860 002
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Tophane, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Tophane

Detajet

Përditësuar më June 18, 2022 at 3:24 pm

  • Çmimi: 59,500€
  • Sipërfaqja: 55 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

100,000€

m2: 100

Banesë

Shpëtim Bici

5 years më parë

100,000€

m2: 100

Banesë

5 years më parë

63,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

63,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

450€

Banese me qira – Lagjia e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

6 years më parë

450€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

6 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 81

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 81

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »