KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Metrobios shpall ne shitje  shtëpi atraktive  ne lagjen Qendresa, Veternik .

Veternik, Prishtina
159,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje  shtëpi atraktive  ne lagjen Qendresa, Veternik .
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe e renovuar.
Struktura e shtëpise;
-3.5 ari truall
– Sipërfaqe 170 m2,
– Dy kat
-Sallon
– Kuzhinë.
– Koridor
-Tri dhoma gjumi
-Dy Banjo
– Oborri
Verande
Cmimi 159.000 eur
Ka mundesi nje pjese te kompenzohet me ndonje banese.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Veternik, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Veternik

Detajet

Përditësuar më November 22, 2019 at 11:04 pm

  • Çmimi: 159,000€
  • Sipërfaqja: 170 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Viti i ndërtimit: 02.03.2011
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

3 years më parë

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

3 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 260

Shtëpi

777

2 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 260

Shtëpi

777

2 years më parë

185,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 200

Shtëpi

777

4 years më parë

185,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 200

Shtëpi

777

4 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »