KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

në 03 ditë paratë në llogarinë tuaj

Ferdulac, Route de Givisiez, Corminboeuf, Suisse
3,000€

Përshkrimi

Përshëndetni të nderuar zotëri dhe zonjë.
Ne jemi një organizatë private e njohur nga Bashkimi Evropian dhe
Amerikane koncesioni ynë është të ndihmojmë ata që kanë nevojë për mbështetje
mbështetje financiare për krijimin e vendeve të punës ose për të siguruar një të ardhme më të mirë.
Jemi gati të ju japim një hua prej 1000 € deri në 800.000 €. Shkalla
e interesit është 3% në vit. Email: fritzeferdinand57@gmail.com

Për më shumë informacion, mund të na kontaktoni nga Whatsapp:
+33785396343

 

 • Adresa: Ferdulac, Route de Givisiez, Corminboeuf, Suisse
 • Qyteti: Dardanë
 • Kodi Postar 1720
 • Shteti: Switzerland

Detajet

Përditësuar më May 12, 2018 at 9:10 am

 • Çmimi: 3,000€
 • Sipërfaqja: 32 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 11 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2013
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Me qera

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

ferdinand13
ferdinand13

Enquire about this property

Similar Properties

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

140,000€
140,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 140

Banesë

3 years më parë

29,000€

Banese ne shitje lagja e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 39

Banesë

777

3 years më parë

29,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 39

Banesë

777

3 years më parë

350€

Banesë

777

2 years më parë

350€

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »