KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Rzetelna dhe gwarantowana ofrojnë kredytowa.

888887000 Bung Bon, Nong Suea, Province de Pathum Thani, Thaïlande
888€

Përshkrimi

Rzetelna et gwarantowana offrent kredytowa. Jestem gotów udzielić Ci do 5 000 € jusqu’à 12 000 000 euros à terme 01 w 20 lat maksymalnie z oprocentowaniem 2%. Vous devrez nous contacter pour obtenir un crédit pour vos demandes de prêt d’occasion. Courriel : engelapodez@gmail.com

 • Adresa: 888887000 Bung Bon, Nong Suea, Province de Pathum Thani, Thaïlande
 • Kodi Postar 12170
 • Në afërsi me: 887
 • Shteti: Thailand

Detajet

Përditësuar më June 10, 2022 at 9:56 am

 • Çmimi: 888€
 • Sipërfaqja: 888 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 8788 m2
 • Dhoma: 8
 • Banjo: 8
 • Garazha: 8
 • Viti i ndërtimit: NaN.NaN.NaN
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

 • Rzetelna dhe gwarantowana ofrojnë kredytowa.: C

360° Virtual Tour

88888

Shikimet

Kontakto

engela
engela

Enquire about this property

Similar Properties

34,000€

shitet prone ne tirane TST

Rruga Allaman Dervishi, Tirana, Albania

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Apartment

tirane

5 years më parë

34,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Apartment

5 years më parë

250€

Apartment

777

2 years më parë

250€

Apartment

777

2 years më parë

4€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 550

Apartment

777

2 years më parë

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 550

Apartment

777

2 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 139

Apartment

Sab

6 months më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 139

Apartment

Sab

6 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »