KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Banesa 103,5 m2 Kati i dytë 3,5 dhoma ne qender Te qytetit Gjilan

Esat Berisha, Gjilan
63,000€

Përshkrimi

Shitet Banesa ne qender Te qytetit Gjilan ne rrugen kryesore Esat Berisha

103,5 m2

Kati i dytë ( është dhe Ashensorë)

3,5 dhoma

1 Sallon

1  Kuzhinë është e implementiar dhe perfshijet në qmimë

2 dhoma Gjumi

1 Shpajzë

2 Banjo

2 Ballkona ( dytë me pamje nga qyteti )

+49 173 8568675

 

  • Adresa: Esat Berisha, Gjilan
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 24, 2021 at 8:26 pm

  • Çmimi: 63,000€
  • Sipërfaqja: 103 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 3 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Burim
Burim

Enquire about this property

Similar Properties

680€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

3 years më parë

680€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

3 years më parë

57,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

57,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

220€

Banese me qera ne breg të diellit

Bregu i Diellit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

3 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

3 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.33

Banesë

777

2 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.33

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »