KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa 82m² kati i 2 në lagjen Kalabria

Kalabri, Pristina
750€

Përshkrimi

Shitet banesa 3 dhomëshe 82m² kati i 2-të, në Veternik- Kalabri, ndërtim i Model Slovenia. Banesa është e re e ndërtuar me materialet më të reja dhe më të mira në treg, ka pozitë shumë të mirë me pamje atraktive nga qyteti i Prishtinës. I gjithë orientimi i banesës është Lindje. Ka këto hapësira:
– sallon me kuzhinë e trapezari
– shpajz
– 2 dhoma gjumi
– 2 banjo
– koridor
– ballkon

Çmimi 750 euro për m2.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
038 520 063, 044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

  • Adresa: Kalabri, Pristina
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 25, 2020 at 12:32 pm

  • Çmimi: 750€
  • Sipërfaqja: 82 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

AgjensioniDion
AgjensioniDion

Enquire about this property

Similar Properties

97,000€

Shitet banesa ne rr B

Rruga B. Prishtine

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

Labi

3 years më parë

97,000€

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

3 years më parë

28,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

28,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

31,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

Labi

3 years më parë

31,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

3 years më parë

799€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

4 months më parë

799€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

4 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »