KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Banesa ne Prishtine

Mega sport Prishtina
57,600€

Përshkrimi

Banese ne shitje ose mbrapa MegaSportit:
72m2 banim
1 dhomë gjumi
1 sallon
1 kuzhinë dhe shpajz
1 banjo
1 teracë

Çmimi per shitje 800 per m2 (800m2 x 72m2 = 57 600 euro)
Na kontaktoni: 044896160

  • Adresa: Mega sport Prishtina
  • Qyteti: Prishtinë
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 19, 2018 at 3:57 pm

  • Çmimi: 57,600€
  • Sipërfaqja: 72 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 72 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1

Shikimet

Kontakto

Emr
Emr
044896160

Enquire about this property

Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »