KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Biznesi Fabrik Prodhimi / Kapanone dhe Truall Industriale 1 km nga qednra qytetit

Karbunarë Lushnjë District Fier County AL
1,700,000€

Përshkrimi

Fabrika eshte e perber nga nje siperfaqe prej 12.000 m² ku jane kapanone te pajisur me tension te lart , sistem elektrik , ndricim , vinca 5 ton , 10 ton eti. Me betom industrial , sistem ajiri etj.
Kapanonet disponojn makineri te prodhimit te tubove te celikut dhe zingato , cdo gje ne gjendje funkaionale , makineri te prerjes ae llamarines , furre lyerje automatik , presa , dhe makineri te tjera. Fabrika ka shesh te perhtatahem per kthimin dhe manovrimin e kamionave , dhe parking , 2 kate zyra te pajisura me sistem kondicionimi , elekrrike , mobilim etj
Dhome ngrenie per punojesit , banjo punojesis , sistem furnizimi me gas , sistem furnizimi me diesel dhe benzin brenda ne fabrik me depozita orej 5000-8000 litra nentok . Magazinin dhe shum tjetra ,
Siperfaqe totale 12.000 m²
Shenim : ( fabrika mund te shiten dhe si kapanome dhr truall pa makineri , ose due vetem makineri ose dhe mund te ndahet ne siperfaqe sipas ndermjetsimit )
Fabrika ndodhet ne zonen e Qytetit te Lushnjes 700 metra nga qendra ,
Per me teper info kontaktoni : +355693265875

 • Adresa: Karbunarë Lushnjë District Fier County AL
 • Kodi Postar 9000
 • Në afërsi me: 1 Km nga qendra Qytetit
 • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më May 12, 2023 at 6:56 pm

 • Çmimi: 1,700,000€
 • Sipërfaqja: 12000 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 12000 m2
 • Banjo: 4
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 2008
 • Lloji: Lokal
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

San Group Albania
San Group Albania
+355693265875+355693265875

Enquire about this property

Similar Properties

777

3 years më parë

1,100€

Lokal me qera ne Prishtine

Agim Ramadani, Prishtina

m2: 100

Lokal

777

4 years më parë

1,100€

m2: 100

Lokal

777

4 years më parë

520€

Lokal

777

3 years më parë

520€

777

3 years më parë

240,000€

Banjo: 1m2: 92.5

Lokal

777

4 years më parë

240,000€

Banjo: 1m2: 92.5

Lokal

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »