KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtepia

450,000€

PĂ«rshkrimi

đŸ’„đŸ’„đŸĄ#SHITET SHTËPIA 🏘
📐siperfaqe 1000m2(4 katshe)đŸ’„
📌NĂ« Dragodan, te ambasada HUNGAREZE dhe BULLGARE..
‌ORGANIZIMIâ—ŒSHTËPIA ka gjithsej ✅4 kate->✅3 kate banim dhe âœłïž1 kat ka 4 garazha dhe 3 bodruma.
đŸ’„Ă‡do kat ka sipĂ«rfaqe 📐168m2 ( 3dhoma tĂ« fjetjes/qĂ«ndrim ditor/banjo/wc.
â—ŒShtĂ«pia Ă«shtĂ« e ndertuar nĂ« 3.38 ari.
🏘 Ă«shtĂ« e pĂ«rshtatshme per banim po ashtu edhe pĂ«r zhvillimin e veprimtarive tĂ« ndryshme (zyre, shkollĂ« private, call center etj)Ă«
🏡 posedon
â—œngrohje qĂ«ndrore/
â—œdhoma me klimĂ«/
â—œdritare me rolete alumini ( kanĂ« grila dhe rrjetĂ« kunder mizave).
â—œĂ§do kat ka njĂ« dhomĂ« sigurie me derĂ« tĂ« blinduar.
đŸ’„â—œShtĂ«pia Ă«shtĂ« e renovuar komplet, ka pozitĂ« tĂ« mirĂ« dhe pamje mjaft tĂ« mirĂ«, qasje tĂ« lehtĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« qytetit dhe pjesĂ«t tjera tĂ« qytetit.
đŸ’”đŸ’” #ÇMIMI 450000€

Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit đŸ“Č045 584 719

metrobios@hotmail.com

Adresa

Detajet

Përditësuar më June 19, 2020 at 7:29 pm

  • Çmimi: 450,000€
  • Lloji: ShtĂ«pi
  • Statusi: NĂ« shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

4 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

4 years më parë

295,000€

m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

295,000€

m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

290,000€

Dhoma: 8Banjo: 2

Shtëpi

777

3 years më parë

290,000€

Dhoma: 8Banjo: 2

Shtëpi

777

3 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

3 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »