KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi moderne në shitje,Prishtine-Veternik

Prishtinë
185,000€

Përshkrimi

Shtëpia moderne në shitje ,Prishtinë në lagjen Qëndresa ,lokacion mjaft atraktiv, në mes te dy rrugeve.

Rënditja;

Kati 1

1 dhome gjumi me banjo + garderobe,
1 dhome per femije
1 dhome gjumi,
+1 banjo +levandari
Korridor
Kati:

sallon kuzhinë, wc banjo,paradhome ,me dy pamje ne mes dy rrugeve. Kaldaje ,
3 ari truall.
200 m2 sipërfaqe.
Shtëpia eshte gati ne perfundim me leje ndertimi .
Nxemje e instaluar perpos kaldaje.

Çmimi ,,185000 eur.ne gjendjen e tanishme

Dhe 205.000,00 eur e perfunduara.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qëndresa, Baumarket

Detajet

Përditësuar më February 22, 2020 at 11:34 pm

  • Çmimi: 185,000€
  • Sipërfaqja: 200 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 3 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 3
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

149,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 270

Shtëpi

777

7 months më parë

149,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 270

Shtëpi

777

7 months më parë

440,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 550

Shtëpi

777

2 weeks më parë

440,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 550

Shtëpi

777

2 weeks më parë

370,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

2 years më parë

370,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

2 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 325

Shtëpi

777

6 months më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 325

Shtëpi

777

6 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »