KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi ne shitje, Bernice e poshtme

Bërnicë e Poshtme
129,000€

Përshkrimi

Shpija në shitje ne prishtine -bernice

Prej -210m2
Trualli -6.5ari truall
Garazh për vetur dhe bazen te jashtem
045 584 613

045 584 719

Cmimi -129. 000euro

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bërnicë e Poshtme
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bardhosh

Detajet

Përditësuar më April 7, 2019 at 2:39 pm

  • Çmimi: 129,000€
  • Sipërfaqja: 210 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 635 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 3
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

3 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

3 years më parë

2,200€

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

Marigona Residence, Preoc, Pristina District

Dhoma: 3

Shtëpi

777

2 years më parë

2,200€

Dhoma: 3

Shtëpi

777

2 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »