KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi ne shitje ne lagjen Kodra e trimave ,

Hilmi Rakovica, Prishtina
87,000€

Përshkrimi

Shtepi ne shitje ne lagjen Kodra e trimave, nen shkollen ,,Hilmi Rakovica”.

Gjendet ne mes te dy rrugeve me infrastrukturë të nevojshme. Ka 189 m2 dhe 2 ari truall.

Sallon kuzhinë, 4 dhoma ,2 banjo.

Çmimi 87000 eur

045 584 613

045 584 719

0037744760020 viber ,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Hilmi Rakovica, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Shkolla

Detajet

Përditësuar më November 3, 2019 at 4:54 pm

  • Çmimi: 87,000€
  • Sipërfaqja: 185 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 2 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

200,000€

Shtepi ne lagjen Qendresa Prishtinë

Lagjja Qendresa, Çagllavicë

Shtëpi

777

4 years më parë

200,000€

Shtëpi

777

4 years më parë

165€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Shtëpi

PRONARI

4 years më parë

165€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Shtëpi

4 years më parë

305,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

3 years më parë

305,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »