KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

STAN CAIR LOKACIJA NOVA GRADBA TST

Čair, Skopje, Macedonia (FYROM)
1€

Përshkrimi

Shitet apartament të shkëlqyer në zgjidhjen e Çairit, paraqije teper të bukur, në ndërtesat e reja, hapsira total e 68m2, ka 2 dhoma gjumi, banjo, dhomë të ndejes, një hapësirë ​​të hapur në dhomen e ndejes me kuzhinen dhe shank-bar, me dalje në tarracë janë pikëpamjet shquar të natyrës. Ngrohje Me avull te vet posaqem. Abonohuni për kontakt me email apo viber.

Se prodava odlicen stan vo Cair naselba, so prekrasen raspored, vo nova zgrada , so povrsina od 68m2 , so 2 spalni sobi , banja, dnevna , otvoren prostor vo dnevna so kujna , so izlaz na tarasa so izvonreden pogled na priroda. greenjeto e sopstveno parno. Prati email za kontakt Ili viber.

 • Adresa: Čair, Skopje, Macedonia (FYROM)
 • Qyteti: Skopje
 • Kodi Postar 1000
 • Në afërsi me: market vero
 • Shteti: Macedonia

Detajet

Përditësuar më March 4, 2018 at 11:09 pm

 • Çmimi: 1€
 • Sipërfaqja: 68 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

Kontakto

Cair
Cair
+19172132333

Enquire about this property

Similar Properties

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

777

3 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

777

3 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

1 year më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

1 year më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

3 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »