KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Troll ne Bernice te eperme, Prishtine

Bërnicë e Epërme
66,500€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;
Toka ne Bernice te eperme ka 7.56ari dhe cmimi eshte 66500 eur
Kontakt
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bërnicë e Epërme
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtinë

Detajet

Përditësuar më April 9, 2022 at 11:26 pm

  • Çmimi: 66,500€
  • Sipërfaqja: 765 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 7.65 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

3,500€

Tokë

777

4 years më parë

3,500€

777

4 years më parë

15,000€

6 ari truall ne shitje te Princi I Arberit,Prishtine

Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina

m2: 600

Tokë

777

1 year më parë

15,000€

m2: 600

Tokë

777

1 year më parë

75,000€

m2: 500

Tokë

AGI60

5 years më parë

75,000€

m2: 500

Tokë

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »