KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

ARBERIA, Pristina

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;
Shtëpi në lagjen Arblria(ish Dragodan),ka mbi 400 m2
Dhe lokal mbi 75 m2,ne toke prej 3.4 ari.
Çmimi 365000 eur
Kontakt ;
045 584613
+38343860002

  • Adresa: ARBERIA, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Ambasada Hungareze

Detajet

Përditësuar më November 11, 2022 at 6:14 pm

  • Sipërfaqja: 419 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 3 m2

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »