KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Me qera lokal dhe shtepi

1,050€

Adresa

  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 16, 2018 at 9:46 pm

  • Çmimi: 1,050€

Shikimet

Kontakto

Labi
Labi

Enquire about this property

Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »