KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet villa në Brezovicë

Brezovicë, Rruga e Brezovicës, Ferizaji
95,000€

Përshkrimi

Shitet Villa ne Brezovice , nje vend per pushimet dhe vikendet tuja si dhe nje jete te shendetshme.Ka ndriqim te mjaftueshem.
2.5 ari
140 m2 plus podrumi
Me leje ndertimi.
Kati I ;Parahymje sallon,kuzhine, banjo
Kat II : Dy dhoma gjumi(njera Galeri),Korridor, banjo,dhe eshte vendi per 6 sauna.

Cmimi 95000 eur

Na kontaktoni :045 584 613 ; 045 584 719
metrobios@hotmail.com

METROBIOS

 • Adresa: Brezovicë, Rruga e Brezovicës, Ferizaji
 • Qyteti: Shtërpcë
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 9, 2018 at 5:33 pm

 • Çmimi: 95,000€
 • Sipërfaqja: 149 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 2 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Villë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

59,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105

Villë

777

1 year më parë

59,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105

Villë

777

1 year më parë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 100

Villë

777

1 year më parë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 100

Villë

777

1 year më parë

47,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Villë

777

3 years më parë

47,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Villë

777

3 years më parë

176,756€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Villë

777

4 years më parë

176,756€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Villë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »