KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

80,000€

Shitet Apartament 2+1 OKAZION

Rruga Pandeli Cale, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

Xhevair

4 weeks më parë

80,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

4 weeks më parë

1,020€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 months më parë

1,020€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 months më parë

7,500€

m2: 1200

Tokë

Meriton Dibrani

2 months më parë

7,500€

m2: 1200

Tokë

2 months më parë

2 months më parë

59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 months më parë

59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 months më parë

1,090€

Banes e gatshme per banim Prishtine

Spitali Amerikan, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 139

Banesë

777

4 months më parë

1,090€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 139

Banesë

777

4 months më parë

75,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

4 months më parë

75,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

4 months më parë

888€

Rzetelna dhe gwarantowana ofrojnë kredytowa.

888887000 Bung Bon, Nong Suea, Province de Pathum Thani, Thaïlande

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

engela

4 months më parë

888€

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

4 months më parë

399,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 300

Shtëpi

777

5 months më parë

399,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 300

Shtëpi

777

5 months më parë

15,000€

6 ari truall ne shitje te Princi I Arberit,Prishtine

Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina

m2: 600

Tokë

777

5 months më parë

15,000€

m2: 600

Tokë

777

5 months më parë


Translate »